Kobieta przy komputerze
Pieniądze, Praca, Zarobki

Ile zarabia księgowa?

Ile %%pre_tag Co warto wiedzieć o księgowych i ile rzeczywiście zarabiają? Co wpływa na pensje? Czy warto być księgową? Kim jest księgowa? Czym zajmuje się księgowa? Ile zarabia księgowa? Dlaczego księgowa, a nie księgowy?…

Aptekarze i pacjenci w aptece
Pieniądze, Praca, Zarobki

Ile zarabia technik farmacji?

Ile zarabia się w tym zawodzie? Kim jest technik farmacji? Czym zajmuje się technik farmacji? Ile zarabia technik farmacji? Jak zostać technikiem farmacji? Czym charakteryzuje się dobry farmaceuta? Kim jest technik farmacji?… Ile zarabia technik farmacji? Tak jak w przypadku innych zawodów i tutaj zarobki będą uzależnione od wielu czynników, jak konkretne stanowisko, staż pracy, firma czy miejscowość….

Stewardessa w samolocie
Nauka, Praca

Jak zostać stewardessą?

Stewardessy, rzadko bywają w domu, raczej stale znajdują się gdzieś pomiędzy niebem a ziemią… Ile zarabia stewardessa? Zarobki różnią się w zależności od stażu pracy i linii lotniczej, najmniej zarabia się w tych niskobudżetowych…. Nieco lepiej wygląda to w PLL LOT, tam początkująca stewardessa może liczyć na około 5-8 tys. złotych, z kolei w Emirates stewardessa zarabia około 2100 euro na rękę, a dodatkowo otrzymuje liczne benefity….

Flaga Stanów Zjednoczonych
Pieniądze, Praca, Zarobki

Najlepiej płatne zawody w USA

Ci zarabiają rocznie dużo powyżej 100 000 dolarów. Wiele zależy oczywiście od umiejętności, doświadczenia, ale i firmy. W branży informatycznej jednak nie oszczędza się na pracownikach, wręcz przeciwnie, są oni doceniani…. Zdarza się, że niektórzy zarabiają jeszcze więcej. Jeśli zajmują się nowymi technologiami, wprowadzają różnego rodzaju innowacje, które doceniane są branży na całym świecie, lub są przełomowe, wówczas można liczyć na wyższe wynagrodzenia….

Biznesplan
Biznes

Jak napisać biznesplan – krok po kroku

W końcu to ono przecież wpływa na Twoje późniejsze wydatki, a więc pozwala realnie ocenić, jaki kapitał będzie Ci potrzebny, gdy dopiero startujesz i jeszcze nie zarabiasz. 4….